Author Topic: Linux VDS ve Windows VDS  (Read 223 times)

seouzmani

• Hero Member
    • View Profile
Linux VDS ve Windows VDS
« on: January 28, 2023, 05:06:43 PM »
Linux VDS ve Windows VDS

Linux açık kaynaklı kodlu işletim sitemidir. Daha az sistem gereksinimi de duymaktadır. Windows ise lisans ücretine sahiptir. Çünkü ticari bir işletim sistemi olmasıdır. Ayrıca Linux işletim sistemine oranla daha fazla kaynak ihtiyacı duymaktadır. Bu yüzden Windows maliyetinin yüksek olması ile karşımıza çıkmaktadır. Bu işletim sistemleri için Linux vds üzerinden sahip olabilirsiniz.

Linux Mu? Windows Mu?

Bu ikisi arasından karar vermenizde kullanmış olduğunuz teknolojiler etkiliyor. Eğer MSSQL ve NET popüler teknolojiler kullanıyorsa Windows uygun olacaktır. Linux VDS bu durumda bir işinize yaramayacaktır. Bunun dışında hemen hemen diğer tüm popüler teknolojiler için Linux VDS uygun olacaktır. Dilerseniz eğer https://www.onurbilisim.com.tr üzerinden bu sunuculara ulaşabilirsiniz.

En Doğru Tercihlerin Adresi

Bu konuda hala kararsız olabilirsiniz. Tüm bunlar hakkında sorularınızı yanıtlayacak ve sizleri doğru yönlendirecek bir firma seçmeniz en doğrusu olacaktır. Sizleri doğru bir şekilde yönlendirecek olan Onurbilisim.com.tr sitesini inceleyebilirsiniz.